Nik92

U jaké společnosti nepřeplatím hodně peněz, když si chci vzít ntb na splátky?

Poraďte mi společnost (nejlépe z vlastní zkušenosti) kde si mohu vzít ntb na splátky a nepřeplatím hodně peněz.

Nejlepší odpověď
Bedy

Hlavní bude prokázat asi nějaký příjem, bez toho Vám často splátku ani nenastaví a budete si to muset koupit přímo – což je lepší. Lepší je si vždy odkládat pravidelně nějakou korunu na takové věci a pak to koupit. Takto to dělám já u těchto věcí jako je elektronika apod.

Jinak hledejte věci na splátky BEZ NAVÝŠENÍ.