bujoon

U HTC Desire mi nejede wifi, v nastavení při zapínání wifi svítí „chyba“

Podle servisu jsem měl stáhnout aktualizaci firmwaru, to ale nepomohlo.
Doplňuji:
K zadávání hesla se ani nedostanu, ikona pro vyhledání wifisítí (zapnutí wifi) svítí šedě a nejde ani zmáčknout. V druhém řádku pod tím svítí „chyba“ taktéž šedě. Může to být chybou hardwaru?

Nejlepší odpověď
anonym

1/ zadal jste správně příhlašovací údaje ? (heslo)
2/ Podařilo se vám k dané wifi připojit jiné zařízení, třeba notebook ?
3/ Popište přesně svůj postup.