Pokročilý

U her mi to nedovolí rozlišení větší jak 1280x960, víte někdo proč?

Potřeboval bych prosím poradit :) Mám docela dobrý počítač a mám tu spoustu her, ale žádná mi nedovolí abych si nastavil rozlišení větší jak 1280x960 uz ani toto rozlišení ne. Nevím proč, můj monitor má rozlišení 1366x768 a 60HZ. Předem děkuji za odpovědi ;) (Jen chci aby grafika her byla lepší)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

No pokud máte monitor s rozlišením 1366x768, tak nemůžete dát vyšší než těch 1366x768...Vždyť 1280 bodů na šířku se už skoro blíží vašim 1366ti a 960 bodů na výšku je dokonce více než má monitor. Menší problém je v tom, že váš monitor má poměr stran 16/9, kdežto rozlišení 1280x960 je klasické 4/3, takže co potřebujete je přidat na šířce a ubrat na výšce, tedy dát přesně těch 1366x768, ale to už záleží na typu hry, jestli umožňuje širokoúhlé zobrazení v poměru stran 16/9, ty aspoň trochu novější by to měli podporovat.
Doplňuji:
Ale i tak se vám kvalita nezlepší, je to jenom pár bodů na šířku navíc, ale aspoň to budete mít komplet přes celou obrazovku a využitý každý bod vašeho monitoru.
1366x768 je malé rozlišení (klasické u notebook displejů), tak nemůžete čekat zázraky.

Další odpovědi:

Zlatý

To máš teda pěkně panovačnej uher.

Jinak platí to co říká hohny, když máš maximální možný rozlišení X krát 768, tak přece nemůžeš chtít po hře aby fungovala X krát 960. Nezbejvá než se poohlídnout po lepším monitoru, dyť dneska je to všechno za bobek, nový lcdčko 1920x1080 seženeš klidně i pod dva a půl tisíce, a z bazáče nebo na aukru ještě levnějc > http://lcd-monitory.heureka.cz /…

Stříbrný

a) hry neumožňují větší rozlišení

b) tvá grafika nezvládne větší rozlišení

c) jiná možnost

dle mého bude nejpravděpodobnější a

Bronzový

a jak velky mas monitor ?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.