U:fon krachuje a nabízí vánoční pecku!Najde se někdo,kdo tuto fantastickou nabídku využije?

http://www.ufon­.cz/vanocni-pecka/#utm_sou­rce=uschovna.cz&ut­m_medium=banner&ut­m_campaign=va­nocni-pecka_2011&ut­m_content=300x300

Odpovědi
WeeBear

Ne, opravdu ji nevyužiju, s U:fonem mám velmi špatné zkušenosti.

Jsem ve všem věrná UPC, sice to není zrovna nejlevnější (máme smlouvu čtyři roky starou, tudíž za tehdejší ceny), ale servis i ochota se nám v 95% opravdu osvědčily. 🙂

MILAN1961

ne děkuji nevyužiju,jsem zákazníkem UPC už 3roky měl jsem televizy-internet 10mg-telefon a platil jsem okolo 800kč,nyní jsem si to změnil na ten nový balíček mám 80 programů-internet 60mg-telefon a platím 744kč.Spokojenost nade vše…