U elektrické trouby mi odešel program na horkovzdušné pečení, ostatní fungujou.

Nevim jestli mužu pect třeba cukrovi na 2až3 plechy najednou, jak to jde u horkovzdušne trouby, třeba na programu vrchni a spodni pečeni z ventilatorem­.Poradte prosim pokud to mate někdo odzkoušene nebo to vite.Děkuji

Odpovědi
zmimi

V horkovzdušné troubě je teplý vzduch rozháněný vrtulkou -teplota vzduchu v troubě by měla být stejná – vzduch proudí mezi plechy. Bez ventilatoru 2 až 3 plechy neupečete rovnoměrně. Ani to nezkoušejte. Pečte po jednom plechu.Pokud vám funguje ventilátor můžete péct horní a dolní topidlo- jde to