KdoSiOdJinud

U eGo-T 1000mAh při použití smokomizeru protéká liquid až na konektor baterie – co s tím?

Plnění je prováděno správně (zatěsněním atd.), problém pak je při provozu, kdy se vytářejí na konektoru kapičky – to se mi nalíbí a baterii určitě také ne. Máte někdo zkušenost a řešení? díky
Doplňuji:
IceT: díky za tip, hned v pondělí se stavím v obchodě a otestuji :) Ono mě to zas až tak nevadí, ale nerad bych odpálil baterii :)

Btw. prosím, nikdo mi nevykejte ;) cejtím se pak strašně staře a to není cool 😁

Nejlepší odpověď
iceT

Zkuste si koupit echomizer
http://www.elek­tronickacigare­ta.cz/cz/e-shop/771955/c43509-tanky/echomizer-clear-pro-vsechny-elektronicke-cigarety-se-zavitem-ego.html

ten jeden stojí kolem 160,–kč,což není tak moc,uvidíte kolik náplně ještě zbývá a krom toho,zrovna tyhle typy e-cigaret to prý dělají běžně,také se stává,že při kouření liquid teče do pusy.Nebo to zkuste reklamovat.
Ten echomizer se hodí na všechny typy e-cigaret EGO.
Doplňuji:
nebo jsem našla ještě tohle,snad to pomůže
http://www.you­tube.com/watch?v=Yc7PaM­GR7PM