Zuzik

Týrání zvířat. Pomůžete mi prosím najít nějakou stránku??

Dobrý den, potřebovala bych od vás jestli byste nevěděli o nějaké stránce týraní zvířat. Potřebuji to dát na svůj blog aby tomu taky nějak pomohli ostatní lidiPotřebovala bych nějakou stránku, na které se můžete i nějak zapast ale néééé nějaký blog, protože blogy moc nepomůžou. Takže nějakou officiální stránku. Mooooc vám děkuji ♥♥♥

Nejlepší odpověď
hanulka11

zde je toho plno určitě si vybereš dobře

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/search?q=t%C3%BD­ran%C3%A1+zv%C3%AD%C5%99­ata&rls=com.mi­crosoft:cs:IE-SearchBox&ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=ie7&rlz=1I7AD­RA_cs&redir_es­c=&ei=xTHNTLAv­jIuzBo-KgZcI

Další odpovědi
BIGFOOT

ZUZÍKU,DĚKUJU TI ZA TVŮJ ZÁJEM O TÝRANÁ ZVÍŘATA.JE FAKT POTŘEBA S TÍM NĚCO DĚLAT.JÁ UŽ TY ODKAZY PSÁT NEMUSÍM PROTOŽE JE NAPSALA HANULKA11.BIGFOOT

Zdroj: MÁM ZVÍŘATA RÁD