Avatar uživatele
anonym

týrání vlastním synem, jak z toho

Píše se neustále o týrání dětí v rodině. Jsou ale opačné případy. Bydlení s vlastním synem, který vůbec nedělá, musíte ho živit, protože žije s vámi a za to neustále slyšíte ponižující nadávky, vyhrožování a doma se cítíte jak ve vězení. Musíte si vše hlídat, jinak se ztratí vše, co je možné prodat. Jsou v tom drogy a jeho zpackaný život,za který můžeme jen my! Vyhlídka v budoucnost je beznaděj a hrůza. Je takových případů prý dost, ale nic se s tím nedá dělat, jedině když vám prokazatelně tělěsně ublíží. Jak z toho ven a nebát se budoucnosti?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? anonym, kapka, iceT, zmimi před 4828 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Promluvte si s odborníkem.Po­můžou ,věřte.

Zdroj: http://www.zi­vot90.cz/4-socialni-sluzby/14-senior-telefon--telefonicka-krizova-pomoc

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Jít k odborníkovi co zde už radí a co nejrychleji ho vystěhovat, protože pokud přijde exekutor, sebere majetek i vám. Případně se sami přestěhujte a bez něj. Což je drsnější, ale možná účinější.
Zapomeňte na city !!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
izabou

Zdravím Vás,je mi to líto i tohle se bohužel v životě stává,vychováte dítě a to se na Vás potom vysere.Napište mi adresu a já mu už nějak ručně a stručně vysvětlím jak to v životě chodí .To potřebuje jak sůl.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek