týrání vlastním synem, jak z toho

Píše se neustále o týrání dětí v rodině. Jsou ale opačné případy. Bydlení s vlastním synem, který vůbec nedělá, musíte ho živit, protože žije s vámi a za to neustále slyšíte ponižující nadávky, vyhrožování a doma se cítíte jak ve vězení. Musíte si vše hlídat, jinak se ztratí vše, co je možné prodat. Jsou v tom drogy a jeho zpackaný život,za který můžeme jen my! Vyhlídka v budoucnost je beznaděj a hrůza. Je takových případů prý dost, ale nic se s tím nedá dělat, jedině když vám prokazatelně tělěsně ublíží. Jak z toho ven a nebát se budoucnosti?

Nejlepší odpověď
anonym

Promluvte si s odborníkem.Po­můžou ,věřte.

Zdroj: http://www.zi­vot90.cz/4-socialni-sluzby/14-senior-telefon--telefonicka-krizova-pomoc

Další odpovědi
venkovan

Jít k odborníkovi co zde už radí a co nejrychleji ho vystěhovat, protože pokud přijde exekutor, sebere majetek i vám. Případně se sami přestěhujte a bez něj. Což je drsnější, ale možná účinější.
Zapomeňte na city !!!

izabou

Zdravím Vás,je mi to líto i tohle se bohužel v životě stává,vychováte dítě a to se na Vás potom vysere.Napište mi adresu a já mu už nějak ručně a stručně vysvětlím jak to v životě chodí .To potřebuje jak sůl.