sofid

Typ kalkulačky na příjmací zkoušky na SŠ.

Dobrý den, potřebuju poradit ohledně kalkulaček na příjmací zkoušky. Slyšel jsem, že kalkulačky se mohou pužívat ale bez určitých funkcí, nevíte jakých? Někdo mi dokonce říkal, že tam nesmí být odmocnina ani mocnina ale nikde jsem neviděl v obchodech kalkulačku bez odmocniny( bez mocniny jsem viděl) Prosím poraďte.

Nejlepší odpověď
Hamon

Podle zdejsich dotazu na maturitu z matiky soudim, ze postaci hlava. Maximalne pocitadlo.
Zeptej se na prislusne skole, urcite ma nejaky mail nebo telefon, kde ti nekdo povi, jak to na te konkretni skole chodi.

Další odpovědi
Irisa

Je zvláštní, že na přijímačkách na střední jsou vůbec povolené :D. Ta látka je tak jednoduchá, že by neměli co testovat..