jakube33

Typ internetu

Při jedné instalaci se mi tohle oběvilo. Podle návodu mám udělat:Zaškrtněte typ vašeho připojení k internetu a klikněte Next
Jak zjistám jaký mám interenet?
http://img37.i­mageshack.us/im­g37/9043/62582915­.png
Doplňuji:
Podle rychlosti,nejvíce co jsem si naměřil tak jsem měl 8586 kbit/s,zrovna ted jsem si naměřil nejvetší:D,mám dát teda to dole nebo druhé od zdola?

Nejlepší odpověď
Bumbes

zaškrtni volbu podle rychlosti – nejspíš jedna ze dvou spodních možností

rychlost a podrobnosti o tvém připojení by měly být ve smlouvě na internetové připojení, nebo na předávacím protokolu.
Doplňuji:
to vypadá na něco svižného, ta spodní volba bude adekvátní