nosahosa

Tykáte si s podřízenými?

Nejlepší odpověď
cukrar

Dříve jsem tykal a požadoval tykání. Starší a zkušenější vedoucí mne varovali. Měli pravdu. Teď vykám i 15 letému zákazníkovi, páč mi to nedělá problém, vykám i některým podřízeným. Tedy těm novým.

Další odpovědi
gecco

Nemám podřízené…
😉
Ale ano, dokud jsem míval, tykali jsme si.
S většinou bezprostředních nadřízených také.

Agneta

Tykám si na netu s každým, je to přece nepsaný zákon virtuálního světa:DD
♥♛♥

Naposledy jsem „onikala v 1. osobě jednotného čísla“ před pár dny zdejšímu drzému účastníkovi " Šidlo" v IP. Byl prostě tak drzý, že si to zasloužil, a byl z toho zcela mimo :DDD (…♛…)

anonym

Samozřejmě, jinak by to nebyl kolektiv, tak jak má.

anonym

ne, jen s nadřízenými. je to „nařízené“. samozřejmě 60ti leté paní z účtárny netykám

brillant

Nemám podřízené, sám si velím.

Klaproth

Nemám podřízené. Sám si velím, sám si tykám.

Emefej

Tykám si s podřízenými i s přímým nadřízeným.

ReHu

Stejně jako cukrar.

anonym

Jen s nadřízenými,pod­řízené nemám.

Lamalam

Mí podřízení jsou studenti, všem vykám.

anonym

Jugare, není to blbý, nemít podřízené?!

anonym

Zeptej se Gecca,ale tebe jako nadřízenýho bych nikdy neposlechl.

anonym

Ale poslechl, jinak na dlažbu, což ve vyspělém socialistickém Československu nebylo možné!

anonym

Neposlechl,to mě neznáš

anonym

… za neuposlechnutí svého nadřízeného v rámci jeho pravomocí je bráno za „hrubé porušení pracovní kázně“ a tím k okamžitému zrušení pracovní smlouvy!

Nevím, jak bys potom reagoval!

anonym

Nikam,ale ty bys jako můj nadřízenej taky skončil,a jak?psát ti to sem ale nebudu.

anonym

Takže jsi stále u lopaty, že?

anonym

To teda nejsem,jsi na omylu jako vždy.
http://tinypic­.com/player.php?v=34xqf­m1%3E&s=9#.Vl8qqo0QVjo

anonym

Pokud nemáš argumenty, vkládáš takové příspěvky a to se mi na tobě líbí, protože nevíš kudy kam!