Drap

Týká se prohibice i občerstvovacích zařízení v poslanecké sněmoně ?

Vůbec bych se nedivil, kdyby tam byla udělena vyjímka. Když vidím některé ty tváře, tak snad ani bez toho nebudou schopny fungovat.

Nejlepší odpověď
hanulka11

tam přeci kontrola nepůjde :D:D:D

Další odpovědi
tom004

To by mohla vědět pouze policie,kdyby tam ovšem měla povolen přístup. Takže týká,ale těžko někdo může zkontrolovat její dodržování.

BENYTA

Měli by jít příkladem,ne?
Prohibice se dodržuje,ten kdo není magor a závislák se do vyřešení této kauzy nenapije…

anonym

text mimořádného opatření http://www.mzcr­.cz/dokumenty/mi­nisterstvo-zdravotnictvi-vyhlasilo-nove-mimoradne-opatreni-v-souvislosti-s-ros_6765_1.html se týká všech provozovatelů potravinářských podniků včetně osob provozujících stravovací služby.
Takže i v PS, ale z toho mi vyplývá, že nálevny, hospody, kde se jen chlastá, ale nevaří asi do toho nespadají.
Po skončení prohibice vytáhnou ze skladů chlast, některý může být ten pančovaný a bude tu druhé kolo zákazu.

MacChill

viz:

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/doma­ci/278847-prohibice-zafungovala-dobre-plati-i-pro-poslance-tvrdi-heger.html