maculicek

Týká se mě amnestie prezidenta ČR 2012. Chci se zeptat, jestli mi soud vydá nějáké potvrzení,že mi byla udělena.

Ahoj,týká se mě amnestie prezidenta ČR 2012. Chtěla jsem se zeptat, jestli mi soud vydá nějáké potvrzení,že mi byla udělena,než se dostanu na řadu a vyčistí mi rejstřík.Potřebuji to do práce.Díky

Odpovědi
jirkajirka

Já bych nemazal nic.

GTA Andreas

Potvrzení se nevydává protože veškerý papír skoupily v minulém roce banky na blahopřání klientům. Nevím jak vypadá čistý rejstřík amnestovaných. Každopádně když na poště zažádáš za 50 korun na přepážce CZECHPOINT o výpis z tr. rejstříku tak bude čistý. I když záznamy si schovávají ti nahoře. To pro zkušební dobu než něco pokazíš.