okoun

Tygriceny.cz

jaké máte zkušennosti s tímto obchodem?dorazí zboží?

Nejlepší odpověď
kazisvět

zkušenosti nemám, ale spíše bych z tohoto obchodu neobjednával.

Další odpovědi
KdoSiOdJinud

Zkušenost mám, zboží dorazilo, ale pozor – na obrázku vypadá vše krásně a realita je jak když nakoupíte u vietnamců… (ne že bych byl nějak zaujatý) Ale třeba u hodinek s kamerou, které podle popisků a fotky mají vypadat důvěryhodně beru za problém, že jsou 2,5cm vysoké o čemž nebyla řeč a podobně…

Jinak ok, e-shop funguje na přeobjednávání věcí, takže pokud máte zkušenosti s PayPalem můžete si to objednat většinou levněji třebas na ebay.com