Týdenní jízdné. Jak se poprat s nepříjemnostma?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat ohledně týdenního jízdného. Jsem studentka na střední škole a když jsem jednou chtěla jet domů (v neděli) , řidič mi oznámil, že ,,týdenka,, o sobotě a neděli neplatí, ale přitom, když jsem se ptala na informacích, tak mi bylo řečeno, že ,,týdenka,, platí a neplatila by pokud bych měla na studentském průkazu zaškrtnuté okínko, kde je napsáno: ,,platí v So i v Ne,,. To okénko zaškrtlé nemám, takže by to tedy mělo platit. Jinak nevím jestli to tedy neplatí jen pro vysokoškoláky o víkendu a pro středoškoláky ne. A jestli to tedy pro mě, jakožto středoškoláka neplatí, proč je tam tedy napsáno ,,sedmidenní.,, Děkuji předem za Vaši odpověď.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

U těhle průkazek se nerozlišuje SŠ /VŠ, pokud nemáš zaškrnuté to okénko, tak to platí i o víkendu, holt si narazila na nepřejícího řidiče.
Já jsem takhle kdysi jela na studenstký průkaz 26.12., což je státní svátek v době vánočních prázdnin a slevu mi uznali.

Další odpovědi:

Stříbrný

pokud nemáš škrtnuté "platí v SO-NE", tak s ní samozřejmě můžeš jezdit i v so a ne...a průkaz platí celý školní rok...tj. 1. září – 30. června...prostě jsi narazila na blbce řidiče... :-(

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 573
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 218
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.