Heřman

Týdenka a co k tomu patří

Dobrý den. Mám studentskou žákovskou a potřeboval bych zistit kolik by mě stálo z Vysokého Veselí do Kopidlna s přestupem v jičíně. Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
anonym

Jednoduché, záleží zda na vlak nebo autobus.
Najdi si IDOS- najít spojení, tam ti vyjdou km a v příslušném ceníku cena.
Také stačí dojít na nádraží a tam ti to řeknou na počkání či prodají až na 7 dní dopředu.
P.S. Jičín se píše velké J.

Další odpovědi
žolik

tak volej 1188,tam ti to řeknou

Zdroj: žolík

elektrikář

S těmi písmenky berte tazatele z rezervou nemá ještě ukončené školní vzdělání.Jinak ti nejlépe poradí na vlakovém nebo autobusovém nádraží.