maruš

Tyčový mixér.

K vánocům jsem dostala tyčový mixér,který jsem zatim moc nepoužila.Na co všechno ho používáte vy? Má klasický nůž,metlu a drtič na led. Děkuji za odpoveď.

Nejlepší odpověď
hanulka11

ten mám od Philipsu je bezva

polévky krémové , rozšlehám s ním zeleninu v omačce , drtím led do nápojů , metlou jsem šlehala sníh prostě je to můj pomocník ,mám ho stále při ruce

Další odpovědi
Mapel

Nechá se říci na všechno co klasický mixér.

dudu

Děti nám už loni naložily také zmíněný mixér – výrobek od firmy Braun. Je to vynikající pomocník a kromě uvedeného s ním manželka seká ořechny, strouhanku, sušené ovoce a zeleninu, ale také vařené nebo syrové maso. Výborně doplňuje robot, zde paní mele jen na sekanou a míchá těsta. Oproti starším typům mají nové výrobky jednoduchou obsluhu, jsou bezpečné a velmi dobře se čistí a udržují.

SuzanKa

Nakonec jsem si vybrala tento mixer https://www.o­rava.eu/cz/smo­othie-mixer-s-5-nadobami-rm-1000-g a jako spokojenost maximální. Vůbec mě nezklamal, naopak :) Doporučuju.

GabulkaA

Ten je super :) A spokojenost, jo? Tos udělala dobře. Jaký jsi měla před tím?

XenieRo

Ten je super. Já jsem si vybrala tento https://www.o­rava.eu/cz/stol­ny-mixer-500w-rm-205-w a jsem nadšená. Ta Orava je fakt super.

TominkaFuky

Jojo, s tou značkou mám já osobně jen tu nejlepší zkušenost… Hele, ale víš, co mě od nich docela zaujalo… ten jejich USB smoothie mixer. Máš s ním zkušenost?

Honzin8

Já jsem si od Oravy koupila naposledy smoothie mixer a musím teda říct, že jsem nadšená. Ale ani jsem nečekala nic jiného, protože s Oravou mám skvělou zkušenost :)

Sonka Pop

Doma na smoothie úplně ujíždíme. Děláme si ho denně. Čili pro nás byla priorita koupit kvalitní mixér. Vybrali jsme tento https://www.o­rava.eu/cz/smo­othie-mixer-s-5-nadobami-rm-1000-s a spokojenost maximální. Doporučuju.

XenieRo

Taky jsem s Oravou spokojená. Nikdy mě nezklamala. Jsou to držáky. Snad nikdy se mi nestalo, že by se něco rozbilo.

SuzanKa

Jojo, ten vypadá hodně dobře. Jak jsi s ním spokojená?

SuzanKa

Jj, to je pravda :) Ale ted jeste pokukuju po nové TV :) Koukala jsem zase na Oravu a líbí se mi jejich produkty. Tady ta je uplna pecka https://www.o­rava.eu/cz/65-4k-uhd-smart-led-televizor-s-wifi-lt-1653-led-c130sb. Nemáte doma někdo tv od Oravy?

SuzanKa

My doma milujeme ovocný smoothie, čili jsme si podle toho vybrali i mixér. Koupili jsme si https://www.o­rava.eu/cs/smo­othie-mixer-1500w-rm-1500 a jsme spokojeni. Značku určitě doporučuju.

Pajka.111

Tak super :) Taky jsme vsadili na Oravu a koupili si i ten odšťavňovač… A super, denně je v permanenci. Jsem překvapená tím, jak ani nehlučí :)

XenieRo

Jj, ta Orava má ty spotřebiče senzační… Taky od nich máme celou řadu spotřebičů. Teď budu zkoušet ještě i ten sonický zubní kartáček. Zkušenosti?

Pajka.111

Jojo, já jsem se nedávno koukala na jejich nabídku a ten sonický kartáček od Oravy mě taky hodně nadchnul. Koupila jsem ho celé rodině a všichni jsme spokojeni.

Pajka.111

Nevíte jak je na tom od této značky ta elektronika ? Muž si od nich vyhlídl televizor, ale jelikož nemáme tady s tou značkou zkušenosti, tak hledám nějaké informace.

SuzanKa

Ahojky, my od Oravy máme doma snad všechno. A jako nejen v kuchyni, ale třeba i osobní péči. Jinak mimochodem, jaký ten odšťavňovač máš?

Sonka Pop

My nedáme dopustit na Oravu. Tu rozhodně doporučuju. Jinou značku jsem ani neměla a změnu neplánuju.

XenieRo

Já osobně mám tento http://www.ora­va.eu/produkty/kuchyn­ske-spotrebice/od­stavovace/item/903-odstavovac-os-151a a jsem s ním spokojená. Jako oproti těm, co jsem měla před tím, je tohle neskutečná hvězda. Ovoce vycucne na maximum, což je to, co značně oceňuju!

SuzanKa

A nemáš od Oravy třeba i mixér? Já zrovna sháním do kuchyně a docela jsem po této značce pokukovala, ale i ona má v nabídce více typů, tak budu určitě ráda za doporučení konkrétního typu.

Sonka Pop

No, vidíš, o té značce jsem slyšela, ale nemám od ní doma nic. Mohla bys sem prosím hodit info k té, kterou máš ty?

Pajka.111

Ahojky, my jsme si teď zrovna mixér koupili od Oravy http://www.ora­va.eu/produkty/kuchyn­ske-spotrebice/mi­xery/item/930-vysokootackovy-mixer-rm-1550 a můžu ho jen doporučit. Krásně pracuje, zas až tak moc nehlučí a cena byla skvělá.

SuzanKa

Ahoj, chtěla bych se zeptat – potřebuji koupit kvalitní a spolehlivý odšťavňovač. Mám hodně velkou důvěru ve značku Orava. Jen tip nevím, jaký vybrat. S jakým máte zkušenosti vy?

Pajka.111

No, mě se nejvíc osvědčila značka Orava. Máme od nich jak tyčový mixér, tak i klasický http://www.ora­va.eu/produkty/kuchyn­ske-spotrebice/mi­xery/item/516-kuchynsky-mixer-rm-205-w a jsme maximálně spokojeni.

Sonka Pop

Jj, tak Orava je obecně hodně dobrá. Jejich produkty do domácnosti jsou vynikajicími pomocníky. My teda krom mixeru máme ještě i odšťavňovač a ještě pak produkty na osobní péči.

Pajka.111

Ahojky, my od Oravy máme doma snad všechno. A jako nejen v kuchyni, ale třeba i osobní péči. Jinak mimochodem, jaký ten odšťavňovač máš?

XenieRo

Já osobně mám tento http://www.ora­va.eu/produkty/kuchyn­ske-spotrebice/od­stavovace/item/903-odstavovac-os-151a a jsem s ním spokojená. Jako oproti těm, co jsem měla před tím, je tohle neskutečná hvězda. Ovoce vycucne na maximum, což je to, co značně oceňuju!