Petr.S

Twitter, mobilní notifikace v Cz

Hoj, nevíte někdo prosím, jestli je nějaký způsob, jak si nastavit zasílání notifikací na mobil v České republice? Bohužel se v nastavení mobilních notifikací v kolonce country/region Česká republika nevyskytuje, tak jestli to nejde obejít, npř. nastavit jinou zemi etc., snad někdo bude vědet, předem diky .-)

Nejlepší odpověď
player242

Zrovna nedávno jsem si toho také všiml! :D Nato jsi se, ale neptal. Jestly máš Android tak se dá stahnout Twitter mobile. Ale stěmi SMS máme v ČR asi smůlu. :( :P