♥♥♥

Twiligh Saga.. Líbí se vám?

Máte rádi Twilight Sagu? A jaký díl nejradši?

Pokavaď Twilight sagu nemáš rád, či to máš jinak, než to mám napsané v anketě, prosím dopiš proč to tak máš díky.

Tuto anketu sem dávám proto, protože mi přijde, že to všechny zajímá- hlavní mladší generaci :) , ale možná to pociťujete jinak, jak?? :)

Díky za odpovědi, ahoj.

Nejlepší odpověď
Damiana

Nejvíce se mi líbí: Stmívání

Jednička. Dvojka už byla zbytečně roztahaná, trojku jsem nevydržela ani čtvrt hodiny. Opět jsem se ujistila ve svém přesvědčení o prvním dobrém nápadu a pozdější nechutné nastavováné kaši. Byl to dobrý příběh, hezky natočený. Nic moc holka se zamiluje do uhrančivého vyzáblého upíra (mám „Bellu“ pořád nějak spojenou s tím „klukem“ z Úkrytu:-), trocha napětí, zlá moc a láska nakonec zvítězí. V pohodě. Všechno, co je dál je už podle mě zbytečné a navíc. Nemám ráda pokračování úspěšného trháku.
To máš ve všem – Mlčení jehňátek, Kmotr, Psycho a největší průšvih je nová (seriál) Brigáda.

Další odpovědi
anonym

Nejvíce se mi líbí: Stmívání

Ani Stmívání není žádný převrat v dosavadní kinematografii, ale dá se. Další pokračování jsou celkem zbytečné počiny.

briketka10

Nemám rád-/ Twilight Sagu./Mám to jinak.

http://www.sms­.cz/osoba/tay­lor-lautner/fotoga­lerie/361879
jediné co se mi na tomto filmu líbilo byl tento herec a proto
jsem se ho rozhodla sledovat, jinak docela dobrá pohádka
pro pubertální, zamilované páry a několik hezkých triků ☺

Lucijej

Nemám rád-/ Twilight Sagu./Mám to jinak.

Tyhle slaďárny obvykle nemám ráda, ale když jsem byla nemocná, tak jsem se náhodou přichomítla ke knížkám a za ten týden, co jsem ležela, jsem přečetla všechny čtyři díly. A pak už mi to nedalo, abych senekoukla na filmy.
Knížky se mi líbily mnohem víc. Kouzlo jim dávalo právě ty vedlejší děje, které jsou ve filmu vynechány. Akorát u posledního dílu mě překvapilo zpracování závěru – kdo nečetl knížky, tak byl určitě zaskočen.
Ale chápu, že čtrnáctky, jsou z filmů paf. Přeci jen – tyhle filmy byly první svého druhu a co rozpoutaly.....
Akorát Jasper…ten se mi ve filmech líbil moc :o)

Drap

Nemám rád-/ Twilight Sagu./Mám to jinak.

Neznám

BANAN93

Nemám rád-/ Twilight Sagu./Mám to jinak.

emka007

Nejvíce se mi líbí: Rozbřesk 1. část

VIKTORIÁ

Nemám rád-/ Twilight Sagu./Mám to jinak.

Maggie.b

Nemám rád-/ Twilight Sagu./Mám to jinak.

Doplňuji:
Já… no zkoušela jsem sledovat první díl a po 10 minutách jsem to s totálně unuděným výrazem vypla… -_-

potížistka

Nejvíce se mi líbí: Stmívání