Avatar uživatele
♥♥♥

Twiligh Saga.. Líbí se vám?

Máte rádi Twilight Sagu? A jaký díl nejradši?

Pokavaď Twilight sagu nemáš rád, či to máš jinak, než to mám napsané v anketě, prosím dopiš proč to tak máš díky.

Tuto anketu sem dávám proto, protože mi přijde, že to všechny zajímá- hlavní mladší generaci :) , ale možná to pociťujete jinak, jak?? :)

Díky za odpovědi, ahoj.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, potížistka před 4104 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Nejvíce se mi líbí: Stmívání

Jednička. Dvojka už byla zbytečně roztahaná, trojku jsem nevydržela ani čtvrt hodiny. Opět jsem se ujistila ve svém přesvědčení o prvním dobrém nápadu a pozdější nechutné nastavováné kaši. Byl to dobrý příběh, hezky natočený. Nic moc holka se zamiluje do uhrančivého vyzáblého upíra (mám „Bellu“ pořád nějak spojenou s tím „klukem“ z Úkrytu:-), trocha napětí, zlá moc a láska nakonec zvítězí. V pohodě. Všechno, co je dál je už podle mě zbytečné a navíc. Nemám ráda pokračování úspěšného trháku.
To máš ve všem – Mlčení jehňátek, Kmotr, Psycho a největší průšvih je nová (seriál) Brigáda.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nejvíce se mi líbí: Stmívání

Ani Stmívání není žádný převrat v dosavadní kinematografii, ale dá se. Další pokračování jsou celkem zbytečné počiny.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

Nemám rád-/ Twilight Sagu./Mám to jinak.

http://www.sms­.cz/osoba/tay­lor-lautner/fotoga­lerie/361879
jediné co se mi na tomto filmu líbilo byl tento herec a proto
jsem se ho rozhodla sledovat, jinak docela dobrá pohádka
pro pubertální, zamilované páry a několik hezkých triků ☺

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

Nemám rád-/ Twilight Sagu./Mám to jinak.

Tyhle slaďárny obvykle nemám ráda, ale když jsem byla nemocná, tak jsem se náhodou přichomítla ke knížkám a za ten týden, co jsem ležela, jsem přečetla všechny čtyři díly. A pak už mi to nedalo, abych senekoukla na filmy.
Knížky se mi líbily mnohem víc. Kouzlo jim dávalo právě ty vedlejší děje, které jsou ve filmu vynechány. Akorát u posledního dílu mě překvapilo zpracování závěru – kdo nečetl knížky, tak byl určitě zaskočen.
Ale chápu, že čtrnáctky, jsou z filmů paf. Přeci jen – tyhle filmy byly první svého druhu a co rozpoutaly.....
Akorát Jasper…ten se mi ve filmech líbil moc :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nemám rád-/ Twilight Sagu./Mám to jinak.

Neznám

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BANAN93

Nemám rád-/ Twilight Sagu./Mám to jinak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
emka007

Nejvíce se mi líbí: Rozbřesk 1. část

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VIKTORIÁ

Nemám rád-/ Twilight Sagu./Mám to jinak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Maggie.b

Nemám rád-/ Twilight Sagu./Mám to jinak.

Doplňuji:
Já… no zkoušela jsem sledovat první díl a po 10 minutách jsem to s totálně unuděným výrazem vypla… -_-

Upravil/a: Maggie.b

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
potížistka

Nejvíce se mi líbí: Stmívání

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek