misicka2310

Tvrdnutí bříška

Chtěla jsem se zeptat, co znamená v mém 39+3tt tvrdnutí bříška děla mi to asi 2 hodiny první jsem měla křeče v břiše spíše u žaludku a ted mi asi co 15 min tvrdne bříško a hrozně mě bolí záda ale taky ne pořad

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Misicko, to je ve Vašem stádiu těhotenství v pořádku. Vlastně to je něco jako poslíčci. Nejspíš dobré znamení, že porod už se blíží.Nemusí to být dnes, ale možná velmi brzy. Přeju hodně síly a žádný strach. A hlavně ať je mimčo zdravé.

Další odpovědi
panenka

není to nic vážnýho je to v pořádku znamená to že vaše mimčo brzy porodíte

Džanička

Milá misičko,opravdu to nic není,také se tomu říkají kontrakce,také jsem z toho byla poprvé vyděšená.Jinak Vám moc držím palce.

Klarisa

Mě začalo tvrdnout břicho ráno a do 24 hodin jsem porodila syna.

afro.minerva

To je dobře, že se to děje. To budou poslíčci. Sleduj, jestli ti neodteče voda. Miminko už je asi hotové a už se jenom čeká, až si řekne, že se chce narodit. O okamžiku porodu totiž rozhoduje miminko. Ženské tělo jenom čeká na to, až miminko vyloučí určité hormony. Těš se na miminko, odpočívej a poslouchej svoje tělo. Držím ti palečky. 😁