arygnoc

Tvrdé cukríky (bonbóny) – cumlete ich?

Ja si hodím do pusy dva tic-tacy a hneď ich začnem kúsať.
Tak isto i ostatné tvrdé cukríky.
Jediné, čo documlem, je čokoláda, tú chuť si vychutnávam.

Nejlepší odpověď
anonym

Už to slovo cukríky mi skřípe v zubech.Nemám zhola nic proti slovenštině,ale cukríky jsou jeden z mých neoblíbených výrazů.Asi jako bradáč v barve sol a korenie.I ti Němci tomu říkají(ostatně jedná se o jejich plemeno)prostě pepř a sůl.Schnauzer­Pfeffer-Salz…Ale Z5 k těm cukríkům.Úchylku jsem měla na jeden model- Ledovky. Náplň byla lahodná,ale musela mít správnou tavbu cucáním.A když se člověk docucal k náplni,měl pořezané patro ústní dutinky o střepy, v které se tyto cukríky rozpadly.Ale kdeže loňské Ledovky jsou ?! Necumlu,protože mám neblahý pocit,že bych při tom malinko slintala.Višně v čokoládě,hoooodně hořkou čokoládu,a nejvíc oblibuju (nebudu dělat reklamu)takový ty placičky,co vypadají jako balení čaje,a s čajem,ale jsou to ty ¨čokoládové čtverečky s pepermintovou náplní.A tu sportovní čtvercovou v červeném obalu,hořkou, německou s pepermintovou náplní bych asi určitě také nezamítla.-Prostě téměř necumlám,vůbec nežvýkám a téměř nemlaskám.Dost kvalitní pocumlání je hořká chilli hořká čokoláda.A úplně nej v této hitparádě. je dárek od přítelkyně-z cesty do Švýcarska mi z nějaké čokoládové manufaktury přivezla velmi jemnou,hořkou čokoládu plněnou absintem.A zase skoro slintám a to ani nemusím cumlat. Na co ses vlastně ptal?…:D

Další odpovědi
anonym

Cumlám tvrdé cukríky až do úplného vycumlání. Čokoládu nebo želé či žužu někdy cumlám a jindy rozkoušu.

anonym

Jak kdy. Někdy se vzpamatuju a nerozkoušu je. Někdy ale dostanou zuby zabrat, než si uvědomím, že dělám něco, co bych neměla. Raději mám bonbóny a cukrovinky, u nichž nad tím přemýšlet není třeba.

Syd

Zásadně cumlám. Kdybych je totiž kousla bych si ulomila zub (už se mi to několikrát stalo), ani tvrdý sušenky nemůžu.

Drap

Cumlám, co mi zbývá ,když zuby chybí ?

hanulka11

necumlám, raději mám žvýkačky

bolak

Každej den balíček tvrdejch bonónů, všecho hned rozkoušu, ani nezačnu cumlat :)
Hrozná spotřeba, sáček bonpari mi vydrží tak deset minut.

hanulka: žvejkačky polykám, v pupíku se nahrabu, cerumen, ospalky ani holoubky z nosu už také nepapám

…jednou jsem sněd céčka, ale o tom až jindy

Marunka2

Tvrdé cukříky necumlám, ale necumlám ani čokoládu. 🙂

pizlicka

ja mam rada karamelky,ale takove ty rozpadajici se,co netahaji blomby.jeden cas to byly gumove bonbony.