DusanOrlik

Tvorba šablony-v čem je chyba?

Zdravím,stáhnl jsem si tapety (jako šablonu do webu),ovšem nejde to,neboť mi hlásí toto:Soubor „config.xml“ neexistuje.
Častou příčinou této chyby je, že byl nesprávně připraven ZIP archív. ZIP archív je nutné zkomprimovat tak, aby neobsahoval nadřazený adresář, ve kterém se nachází připravené soubory. Např. máte-li soubory skinu v adresáři „C:\skin“, a tedy cesta k souboru „config.xml“ odpovídá „C:\skin\config­.xml“, je nutné do archívu zkomprimovat vše, co je uvnitř „C:\skin“, bez cesty do adresáře „C:\skin“. Soubor „config.xml“ bude tedy ležet v kořenovém adresáři archívu. Mimo to je také možné, že jde o překlep v názvu souboru. Opravte prosím ZIP soubor s importem.
Kód chyby: 41
Nevíte jak mám tuto chybu vyřešit?Díky moc :)

Odpovědi
arygnoc

vůbec vám nerozumím.
o jakou šablonu jde?
jedná se o šablonu stránky?

pokud jde o webovou šablonu, doporučuji (důrazně) používat css.
všechny soubory šablony musíte mít na webu, ne na pevném disku v pc.

mimochodem:
soubory XML (Extensible Markup Language) jsou soubory excelu, které s webovou tvorbou nemají nic společného.