HZK

Tvorba multizáběrového videa.

Potřebuji program, do kterého mohu vložit dva záznamy videa, každý z jiného ühlu, lehce je do sebe smíchat s tím že si přesně vyberu jak dlouhé mají být střihy a kdy chci záběr zepředu, zezadu, zezdola. Může být takto i vícestopé ze 3 záběrů.

Nejlepší odpověď
Poklička

Da seto udělat v Programu Adobe Premiere Pro : http://www.you­tube.com/watch?v=_u_0hBn­nkVY

led

Viacmenej ktorýkoľvek viacstopý videoedítor umožňuje takéto strihy, vkladanie klipov z niekoľkých záznamov.
Dôležité je ale tieto klipy spojiť, nosnou hudbou, textom až po hotovom obrazovom strihu, alebo naopak do základnej nosnej hudby vkladať klipy.

led

Ja používam platené pinaclestudio