TV Prima pouští další stanici Prima love, budu si to muset naladit, nebo to přidají sami? Mám satelit na kartu skylink.

A dalši televizi mam na setto box.Už jste to někdo zkoušeli zda to hraje,měli by tam běžet upoutavky.Ale mi to nejede ani na jedne televizi.Podělte se o zkušenost jak ten program zprovoznit?Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

http://www.ipri­ma.cz/novinky/jak-naladit-prima-love
Doplňuji:
Dívala jsem se do programu,myslím,že ji ani ladit nebudu!Kolumbijské telenovely,opa­kování všeho,co už dávali snad molionkrát.

Další odpovědi
Michal Kole

A ti co mají kabelovku musí počkat, až se kabelovka rozkýve ☹

Jikra

Některé STB hlasí nalezen nový kanál a uloží ho, potom už zbývá jen si ho přesunout na pozici kterou potřebujete, na jiných musíte dát automatické ladění a nebo jestli znáte tech.parametry tj.frekvenci nebo číslo
kanálu zadat ručně.Každý výrobce to má trochu
jinak a vím o čem mluvím protože jsem to dělal na třech satelitech a na třech STB-T.
Sat. chytám z Astry-Skylinku a pozemní z Bukové hory(Ústí/n.L.)

mosoj

Vysílání nové stanice Prima bude šířeno ze satelitu, po kabelu a na pozemním DBV-T multiplexu 3.
V každém případě budete muset znovu naladit stanice.
Včera jsem nezkoušel, ale do včerejška ještě nic nevysílalo. Mám dojem že to mělo najíždět včera, ale jak říkám nezkoušel jsem
zkusím dnes.

http://www.ra­diokomunikace­.cz/vysilaci-sluzby/mapy-pokryti/digitalni-pokryti.html#mul­tiplex3