balca

TV Paprika pořady od 12 let

Prosím Vás co je to za nesmysl,že v televizi např: na programu TV Paprika ve 3 odpoledne jde pořad,který je naprosto v pořádku…není tam nic drastického,spros­tého nebo vůbec nějak nevhodného a před vysíláním upozorňují,že tento pořad není vhodný dětem do 12 let :D..co to má jako být? Zaznamenal jsem to i na dalších programech např: Viasat History…
Doplňuji:
iwetax: No to sice jo..ale co ty ostatní programy Viasat History,Explo­rer atd…

Nejlepší odpověď
aramah

Asi by to mladší děti nezajímalo,proto od 12 let..

Další odpovědi
iwetax

Jestli to není tím, že by děti neměli sami vařit bez dozoru.

Damiana

Není to tak, že jsou zakázané nebo nevhodné, ale přesně jak píše Aramah – z důvodu intelektuální náročnosti.
Spíš je to myšleno jako upozornění, že obsahově to není dětský pořad.

ondra07

Já takové upozornění ani nevnímám, nemá to smysl… Jako třeba na normálním programu (nova, prima) dávají film po 22. hodině a dají tam, že to není pro děti a mladistvé a jindy ho pustí třeba odpoledne nebo tak… Navíc ty dnešní odpolední seriály taky zrovna nejsou pohádky, že? :D

štamgast

To mi taky vrtá hlavou. Možná proto aby děti něco doma nezkoušely bez dozoru.