Pokročilý

TV Nova - Ulice - dělají z nás pitomce?

Otázka je zamýšlena věcně. Nepovažujte ji tedy, prosím, za rýpanou či provokativní.

Seriál Ulice nesleduji. Jen občas si dám kafe v tento čas k televizi. Nicméně zrovna dnešní díl mě "nadzvednul" hned ve dvou věcech, a zde se dostávám k otázkám:

1. Nějaký mladík je v zahraničí na studium, které si prý "odkoupil" od jiné studentky. Jak je to tedy se studiem v zahraničí? Není to náhodou tak, že zahraniční školy si vybírají, koho na studium příjmou a koho ne?

2. Nějaká paní šéfová z pekárny (pracoviště) by ráda namontovala kamerový systém, aby tak zabránila či zjistila zloděje z řad zaměstnanců. Dokonce i do šaten. Není to náhodou trestné (resp. zakázané)?

Podotýkám, že pořad nesleduji, a tedy je možné, že mi utekl nějaký kontext. Proto budu rád za případné doplnění či opravení. Nerad bych považoval scénáristy potažmo diváky za hlupáky a přitom byl sám hlupákem.

Děkuji a přeji příjemný den. :-)
Doplňuji:
www: Děkuji za odpověď. Nicméně je mi jasné, že se jedná o smyšlené příběhy. Jenže já se ptal jak ono to funguje v realitě/praxi.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Klídek.
Pitomce z nás nedělá jen TV Nova, ale celá vláda. Jenže v tě TV o nic nejde, jsou to jen smyšlené příběhy !
Doplňuji:
Ke tvému doplnění.
Ano a to jsou ti politikové. Proti nim je Nova ještě v poho.

Další odpovědi:

Bronzový

to s odkoupenim mi neni moc jasne ale nejspis to v cizine bude fungovat jako na nasich soukromych skolach - tj nektere skoly si daji prijimacky a pak platis skolne a ty ktere maji malo zaku prijimacky nevyzaduji a jen platis skolne...a kamerovy system si tam muze klidne dat - ale jestli do saten to nevim

Zlatý

Já naopak seriál Ulice sleduji a těch kiksů je tam hromada, jenže to snad nikdo nemůže brát vážně. Mne to aspoň docela pobaví a když si před spaním ty nedostatky rozebírám, krásně se mi pak usíná. Buď shovívavý a neřeš to :-).

Bronzový

Televize a zejména ta ČT je od toho,aby nám vymývala mozky. Když vezmu názory dnešních dětí na realitu života,tak se mi chce brečet.Taková Čt 2 mi minimálně jedenkrát týdně nabídne hrdinu Hitlera bez doprovodného komentáře,ale každá den několikrát ty špatné a zlé komunisty.

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

chcete mi říct že ulice, že celej ten seriál, že je to smyšlený?! :-o

jeden si říká, dává to televize, tak to musí bejt pravda, a vono ejhle... člověk už dneska nemůže věřit vopravdu ničemu :(

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 574
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 426
Zlatý Drap 401
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.