arygnoc

TV Nova přesunula Tisíc a jednu noc pro nesledovanost (resp nízkou sledovanost).

Proč to neudělají všechny TV stanice i s takovýma kravinama jako je Superstar a Miss?
Myslím, že by větší popularitu získali celvečerním filmem (a aspoň jednou týdně bez reklam!)

Pokud se nepletu, platím koncesi za to, na co se nechci dívat. A koncesi platit musím, protože platím inkaso (ono dokazovat, že nemám TV je na dlouhé lokty, do bytu nechci nikoho pouštět a čestné prohlášení nestačí).

Nejlepší odpověď
lola

Jediné,co ti poradím je to,ať se na to prostě nedíváš. Spoustu lidí tyto programy zajímají a krátí jim dlouhou chvíli. Když se mi v televizi nic nelíbí,tak si pustím nějaký film,nebo si procházím Odpovědi a nic neřeším.

Další odpovědi
dědapetr

Platíš jen za českou televizi a za ostatní ne jsou privát ti si dělají jak potřebují.Stěžovat si můžeš jen u čt.