bolak

Tužka se zneviditělňovacím a zviditelňovacím inkoustem, dá se koupit?

Dá se někde koupit produkt – tužka, kterou se napíše na papír nápis, a po hodině zmizí?

A druhá věc, naopak tužka, kterou se napíše na papír text, který nejdřív není vidět, ale po hodině se objeví?

Odpovědi
klob1

Ano, dá se koupit. Nedávno dokonce byl i v mé ruce. Ale bylo by to k něčemu? Třeba mi osobně ne, protože já raději preferuji, aby kvalitně držel a vydržel nebo se dal odstranit z něčeho.

led

To by sa vám páčilo, podpísať úver v banke a potom by váš podpis zmizol…
máte smolu, aj tento atrament zanecháva určité stopy, aj keď ho voľným okom nevidno.
:)
odkaz na pero:
http://www.cool-mania.eu/spy/spi­onazna-technika/spy-pero-s-neviditelnym-atramentom