sejtanka

Tušíte,kde se staví loftové byty,které většinou tvoří jedna velká otevřená místnost?

Nejlepší odpověď
franku

Většinou v bývalých výrobních halách

Další odpovědi
elektrikář

Pokud je ve vašem okolí zrušená továrna můžete si jí koupit a z kamarády opravit. Takhle to začalo v kolnijích umnělců v Holandsku.
Doplňuji:
U nás bude takovéto prostory vytopit To co jsem viděl v amerických filmech bylo tak asi z Floridy,kde je teplo.