maruš

Turistická známka.

Nemáte,prosím,někdo tip nebo nápad,jak vystavit dřevěné turistické známky o průměru 6 cm?Máme jich už hodně z výletů a leží jen tak v šuplíku.Děkuji.

Odpovědi
hanulka11

třeba nějaký pěkný samorost a zavěsit ho a na něj pověsit ty známky – ale aby vám to šlo k zařízení bytu -pokud je to na chalupě ,bylo by to i pěkné

Funna

když jsme je sbírali, tak jsme je měla dcera v pokojíčku na velké dřevené desce pověšené na háčcích…jenže pak dospěla, mi je přestali sbírat a teď už „zdobí“ jen sklep .-)…existuje na to krásné album (viz odkaz)…ale je to docela drahá sranda…
http://www.tu­risticke-znamky.cz/pos­li.inc.php?tz=al­bum

KdoSiOdJinud

Mám jich něco přes 200 :) Zavěšujeme je očky na velké tmavě zelené plátno na stěně :)

hanulka11

Funna …ale je krásné to album