Sabisek

Turečtina- jak by jste jí hodnotili?

Chtěla bych se zeptat, jestli někdo má zkušenosti s turečtinou a nebo jen jestli neví, jestli je turečtina těžký jazyk nebo lehký? Moc děkuji.

Odpovědi
MonkeyKing

Je to velmi podobné arabštině a arabština je ve svém smyslu těžká pro Evropana tím, že čtou po zpátku ty jejich klikyháky

anonym

Turečtina je pro mne španělská vesnice!

marci1

Turecky neumím, ale myslím si, že je pro nás dost těžká. Důležité je překonat počáteční potíže, které působí odlišná stavba věty, ale také třeba vokální harmonie.
Podrobněji : http://www.jazykovy-koutek.cz/?pa­ge_id=3152

Kelt

Turečtina patří mezi semitské jazyky podobně jako arabština, ale píše se latinkou a čte zleva doprava. Arabština a hebrejština se čtou zprava do leva. Kromě turečtiny jsou ještě vietnamština a indonézština jazyky, které používají latinku, samozřejmě s určitými úpravami. Žádný jazyk není těžký a každý se dá naučit. Každý jazyk má svou speciální gramatiku, slovní zásobu a idiomy, přízvuk a pod. Existují učebnice s CD, kurzy na internetu, jsou učitelé a školy. Můžete si najít informace o turečnině o Turecku, nebo začněte studovat turečtinu, pokud ji chcete zvládnout. Každý jazyk má krásnou literaturu, písně a člověka těší, když tomu rozumí a může to interpretovat , protože se to naučil.

Handulka

Dobrý den. Turečtině se věnuji 5 let a chci začít s vlastní výukou základů turečtiny a hledám žáky. Takže pokud si nejste jistá, jestli se do turečtiny pustit, poskytla bych Vám zcela zdarma cca 5–10 lekcí výuky po Skype. Materiály pro výuku si připravuji sama. Kontakt na emailu: turectina-v-jihlave@centrum.cz

Dea Lae

Pozornost

Jsem MR. BOGGITEL LLC, konzultant pro zahájení podnikání a investování, pracuji se společností NEW USA FUNDING INVESMENT VENTURE, soukromými investory / věřiteli, LLC, rizikovými fondy, investičními společnostmi a dalšími zdroji financování, které soukromě hledají příležitosti k investování svých prostředků do životaschopného podnikání, jako např. * financování nemovitostí, * ropné a plynárenské společnosti, * bioenergie, * automobilové / letecké společnosti, * výrobní odvětví atd. To může generovat dobrou návratnost zisku jejich portfolia soukromých investic. Pokud máte projekty nebo příležitosti nebo znáte někoho / spolupracovníka, který má životaschopný projekt, který potřebuje financování, kontaktujte mě na tomto e-mailu: newusafinancialfunding@gmail.com

  • Zahájení franšízy * Obchodní akvizice * Obchodní expanze
  • Kapitál / infrastrukturní projekt * Nákup komerčních nemovitostí
  • Realizace smlouvy * Financování obchodu

Doufáme, že s vámi budeme mít dobré obchodní vztahy. Jsme certifikovaní, důvěryhodní, spolehliví, efektivní, rychlí a dynamičtí. Pokud máte platný podnik, investici nebo projekt, který chcete financovat, poskytněte nám prosím obchodní plán, shrnutí, finanční informace atd. Pro posouzení a kontrolu. Pro obchodní spolupráci nás neváhejte kontaktovat a v případě zájmu nás kontaktujte E-mail: newusafinancialfunding@gmail.com pro více informací
_____________­_________________________
E-mail: newusafinancialfunding@gmail.com
Web: newusafunding.com
Řekněte: +1 (260) 475–9549
© Všechna práva vyhrazena
Krabice 364 E HLAVNÍ SV
# 415 MIDDLETOWN
DE 19709