kapka

Turecká van & turecká vana ?

Otázka nebude znít, co je turecká van, to si snadno najdete nebo domyslíte. Otázka zní : Jaký specifický vztah má turecká van k turecké vaně? Nápověda : Vana nemusí být turecká a nemusí to být ani vana, může to být třeba jezero nebo jakékoliv jiné větší množství vody. A včíl googlujte!

Nejlepší odpověď
anonym

hodně jsi pomohla tím že otázka je zařazená do kategorie zvířat
nebojí se vody a je dobrý plavec
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Tu­reck%C3%A1_van

elektrikář

Jak vypadá turecký záchod to vím ale turecka vana také má dvě litinové šlapky?