g0-1nsan3

Jak vyřešit problém s Tumblr? (Customize – Woops)

Zdravím, svou otázku budu směřovat na někoho kdo se vyzná na Tumblru, nebo v HTML/CSS. Pokaždé, když chci (cokoliv) změnit v Customize (je to třeba jenom název stránky) píše mi to „Woops :(“.Což není zrovna moc fajn, protože nevím, kde mám chybu. A vlastně by tam ani logicky být neměla, když je to uložené už od předtím. Neřešil bych to, ale včera jsem si dal dost práce, abych upravil playlist (přidal jsem asi 40 písniček). Co jsem tak koukal na net tak nejsem jedinej komu se tohle stalo, ale nikde žádná rada co s tím. Psal jsem všude možně a už jsem fakt bezradnej. Poradil by mi prosím někdo?

Odpovědi
Lilliana999

Stejný problém jsem měla i já. Cokoliv jsem chtěla pozměnit, byť to byla maličkost, stále mi to hlásilo otravnou hlášku woops, která mě už silně štvala. Známá mi poradila, ať smažu celé téma blogu v HTML, najdu jiné či stejné a vložím zpět na své místo. Já měla především problém s playlistem, který jsem si chtěla kompletně změnit. Taky mi poradila, že kód playlistu se zásadně udává až pod celý kód tématu blogu. Takže stačí od-entrovat pár řádků a je to. Hlavní je to pořadí. Mně osobně to pomohlo, takže rada zní – zkus smazat celé téma, hodit zpět a pod téma playlist. Hodně štěstí přeji! (: