Dionizo

tukožroutská polévka

Mám dát celý celer do tukozroutske polévky? Píšou svazek dužnaté celerové natě.

Nejlepší odpověď
anonym

Znovu doporučuji knihu „Hubnutí bez blbnutí“. Jak je vidno z tvých dietářských dotazů, stále ještě se ti tato kniha nedostala do rukou natož do hlavy. Tam se dozvíš pravdu o různých dietách i zázracích, mezi které patří i ta tvoje tukožroutská polévka. Pokud je mi známo, hlavní složkou této polévky je zelí a to ostatní máš v receptu, ne? Celerová dužnatá nať bude pravděpodobně řapíkatý celer.

Další odpovědi
Sůwa

Ono je to asi jedno, ale ta dužnatá celerová nať je chutnější. Jen dodám, že tukožroutská polévka skutečně dokáže nastartovat metabolizmus na hubnutí, tak jen vydrž!!!

anonym

Když jsem vařila tukožroutskou polévku před léty já, tak na trhu ještě řapíkatý celer nebyl. Jasně, že můžeš nahradit nať bulvou. Já v receptu měla doslova uvedeno: středně velký celer.
Na někoho to zabere, na někoho ne. Polévka je samá zelenina a je docela chutná.
Upřímně vzato mé zkušenosti jsou o tom, že žádná dieta organizmu neprospěje.