Tuesday Lobsang Rampa

Ja verim vsemu ,co tento tibetsky lama popisuje ve svych knihach,uplne me to pohltilo,vždy jsem hledal pravdu, skutecnost, a ne pohadky. A co vy ,verite tomu ,co pise?Treba o obrovskych podzemnich prostorach v Himalajíchkde je uložena technologie mimozemštanu, tzv, časové schranky? a dalším věcem?

Nejlepší odpověď
anonym

Nerad ti beru iluze, ale Lobsang Rampa (vlastním jménem Cyril Henry Hoskin) je spisovatelem románů, jejichž pravdivost je tak na úrovni pohádek Boženy Němcové (pro info – http://www.ti­binfo.cz/clanek­.php?id=382 ).
Což nemění nic na tom, že se jeho knihy dobře čtou a upoutají zejména romanticky založené lidi (zejména mládež).

Další odpovědi
beer

Podle tvých otázek vidím, že moc čteš nepříliš seriózní literaturu.
Já tomu příliš nevěřím a pokud něčemu alespoň trochu, nedělám z toho žádné kategorické závěry.

quentos

toho jsem četl cca ve čtvrté třídě a tehdy jsem ho taky hltal. Dnes s odstupem času mám na tyto knihy střízlivější – skeptičtější – názor, což nic nemění na tom, že jsou skvěle napsané.