Avatar uživatele
roxy52

Tu novou andulku už mám 4 den a vůbec se mnou nechce spolupracovat, co s tím?

Ty předtím mě už třetí den sedly na prst,ale tahle,jak jen naznačím,že jdu ke kleci,tak má smrtelnej záchvat.Na bydýlko vůbec nejde,jenom se drží přitisklá na mříži,nebo je na dně klece v rohu.A taky okusuje ty mřížky,že už se loupe ten stříbrnej nátěr.Nevíte jak ji přesvědčit,že ji nechci ublížit,ale naopak?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, panenka před 5004 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Je to krátká doba.Nejprve se Vaše andulka musí seznámit se svým okolím.Nedělejte prudké pohyby a nepouštějte nahlas hudbu.Moc také záleží zda byla ručně dokrmena.Když je ručně dokrmena,zpravidla si později zvykne na lidské ruce.Zajímalo by mne kde byla koupena?Kdyžtak to napište do diskuze.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Dej jí čas, je to jako u lidí. Někomu stačí 3 dny, jinému nestačí 10. Třeba má za sebou nějaký stres a než si zvykne, bude to trvat o chvíli déle.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
roxy52

Mám ji na inzerát od ,,chovatele".Když jsem tam přijela,donesl malou klec,kde bylo asi 6 andulek a žádný bydýlko.Říkal,že je stará 1,5 měsíce,ale mě se zdá starší.Nepoznám to.Hlavně se mě zdá hodně vystresovaná.

před 5004 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ten který je

Bylo by dobré se ho dodatečně zeptat zda je ručně dokrmená,je to celkem důležitá věc pro pozdější ochočení.Otázkou je zda Vám řekne pravdu.Jinak mladá až velmi mladá andulka se pozná když má na hlavičce vlnky – od zobáčku až po zátylek.No doufejme že se ochočí ale chce to čas.Také na ní mluvte aby si na Vás zvykla.

před 5004 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
roxy52

Ručně dokrmená není určitě.Ten člověk je má jenom kvůli výdělku podle toho,jak to tam vypadalo.Děkuji mockrát za radu a já budu s ní zkoušet navázání kontaktu dál.

před 5004 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ten který je

Chce to trpělivost a nezatracujte ji.Přeji mnoho štěstí.

před 5004 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek