kamila44444

Trvání kopřivky

Jak už jsem jednou psala příznaky, opravdu to vypadá na alergickou reakci. Mám na obličeji kopřivku a každý den mám vaky pod očima. Nechci takhle do školy.. Začala jsem brát prášky Zyrtec. Chtěla bych se zeptat, za jak dlouho kopřivka zmizí? Mám ji 2. nebo 3. den. Děkuji
Doplňuji:
Vadilo by, kdybych si obličej namazala krémem? Mám moc suchou pleť.

Nejlepší odpověď
anonym

Zyrtec zabírá celkem spolehlivě. Jestliže ho bereš třetí den, mělo by to začít být znát. Pokud jde o běžnou alergii, tak by to mohlo být v pohodě už po prvním týdnu užívání. Rozhodně s braním léků ale nepřestávej hned, jak příznaky odezní. Poraď se o tom s lékařem.
Doplňuji:
Opatrně vyzkoušej nejdříve jenom na kousek pokožky, zda Ti krém nebude vadit. Když to bude v pořádku a do půlhodiny se nedostaví žádná reakce, tak krém můžeš použít. Jakmile to nebude v pořádku, tak zítra zkus koupit něco vhodného v lékárně.

Další odpovědi
anonym

Do měsíce je to určitě pryč, neboj.