Martas

Trvalý příkaz

Chci se zeptat mám poštovní spořitelnu kde mám interbanking,chci si zadat trvalý příkaz a nevím zda si ho tam můžu zadat sama a nebo musím dojít na poštu kde mi ten příkaz udělají děkuji všem

Nejlepší odpověď
Sůwa

Ano, můžeš zadat trvalý příkaz i souhlas s inkasem ze svého PC a potvrdit následně doručeným kódem formou SMS.

Další odpovědi
Fiverka

Možná sem nemám ani odpovídat, jelikož poštovní spořitelnu nemám, ale mám internet banking u KB a tam si ho můžete založit sama.I měnit v něm…