Veruxxx

Trvalý pobyt = problém?

Zdravím,

jsem správce panelového domu a teprve se ve všem začínám orientovat. Pokaždé, když přijímám nového nájemníka do bytu, zeptají se mne, jestli nebude problém s přehlášením jejich trvalého bydliště na náš byt. Já v tom problém nevidím, tak pokaždé souhlasím…ale z nějakého důvodu se ti lidé ptají, proč? Hrozí mi(jako pronajímateli)něco v tomto ohledu?Díky.

Nejlepší odpověď
Drap

Víceméně žádná rizika nejsou. Trvalý pobyt je dnes jen orientačním, nutným údajem. Na adresu trvalého bydliště chodí např úřední pošta a podobně. Problém by mohl nastaat, že by si trvalý pobyt na váš byt napsalo třeba několik pochybných podnikatelů, a nikdo netušil kde jsou. Potom by se mohly vyskytnout nějaké nepříjemnosti. Vy to ale ovšem vůbec nemusíte vědět, a vám žádný postih ani némůže hrozit.

Další odpovědi
anonym

Hlavne aby vam tam nezacali chodit exekutori. 🙂 Ale pokud tam nemate nic sveho , tak se nic nestane. Byt je vas , o ten neprijdete. -iv-