Trvalý pobyt na chatě

Dobrý den, mohu se přihlásit k trvalému pobytu na chatě, která je řádně zkolaudována a má přiřazené evidenční číslo?

Nejlepší odpověď
kropitko

Ano,já byla jsem do nedávna hlášena k trvalému pobytu na chatě.

Další odpovědi
standa

MŮŽETE !

…a nikam na ministerstvo volat nemusíte 🙂

Trvalý pobyt obyvatel je upraven v § 10 zákona č. 133/2000 Sb. o evidenci obyvatel a o rodných číslech ve znění pozdějších předpisů .

atriplex

Doporučuji kontaktovat přímo ministerstvo vnitra. Já jsem řešil jiný problém a velmi ochotně mi telefonicky odpověděli:

Ministerstvo vnitra, odbor správních činností, oddělení evidence obyvatel,
nám. Hrdinů 3, 140 21 Praha 4
e-mail: oscoeo@mvcr.cz

Vedoucí oddělení evidence obyvatel
JUDr. Drahoslava Pečinková
Telefon: +420 974 817 239