Avatar uživatele
Registrovaný

Trvalý pobyt na chatě

Dobrý den, mohu se přihlásit k trvalému pobytu na chatě, která je řádně zkolaudována a má přiřazené evidenční číslo?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Ano,já byla jsem do nedávna hlášena k trvalému pobytu na chatě.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

MŮŽETE !

...a nikam na ministerstvo volat nemusíte :-)

----------

Trvalý pobyt obyvatel je upraven v § 10 zákona č. 133/2000 Sb. o evidenci obyvatel a o rodných číslech ve znění pozdějších předpisů .


Avatar uživatele
Bronzový

Doporučuji kontaktovat přímo ministerstvo vnitra. Já jsem řešil jiný problém a velmi ochotně mi telefonicky odpověděli:

Ministerstvo vnitra, odbor správních činností, oddělení evidence obyvatel,
nám. Hrdinů 3, 140 21 Praha 4
e-mail: oscoeo@mvcr.cz

Vedoucí oddělení evidence obyvatel
JUDr. Drahoslava Pečinková
Telefon: +420 974 817 239

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1817
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.