Trvalé následky :jizva v obličeji. Co mohu dělat?

Můj 7-letý syn má na obličeji po úraze jizvu 3,5 x 3 cm,ale náš pediatr mi chce vyplnit formulář o hlášení trvalých následků s rozsahem poškození jež vzbuzuje soucit a ošklivost.U něj prý ošklivost nevzbuzuje. Co mohu dělat?Děkuji za odpověď.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Vyplniť formulár a ďalej sa k synovi správať normálne.
Ten formulár si odložte, človek zabúda a ak by neskôr mal z toho váš syn psychické problémy ("kvôli zohaveniu" ho nechá dievča), možte mu to vysvetliť.

Další odpovědi:

Zlatý

Jít k plastickému chirurgovi aby to posoudil.

Pokročilý

Dobrý večer, mohu pomoci k lepšímu zhojení jizvy pomocí OK gelu, který pomol již mnoha lidem k opravdu úžasným výsledkům. Já sama mám zahojenou velmi ošklivou ránu na patě, známky nejsou téměř vidět, a to jen díky tomuto gelu.

Přidávám zkušenost zákaznice:

ANI NÁZNAK JIZEV!
Při trhání třešní jsem spadla ze žebříku do skleníku. Při pádu jsem si způsobila hluboké řezné rány. Ošetření v nemocnici bylo provedeno dezinfekcí, sešitím ran a to bylo vše. Řezné rány byly hluboké, ale při ošetření OK Gelem se rychle zhojily. OK Omega+ mi pomohla s dezinfekcí, žádné jiné zásahy injekce, nebo řešení infekce nebylo nutné. Nemusela jsem podstoupit ani slibovanou plastiku. Vše se zhojilo rychle a není ani náznak jizev. Jsem ráda, že vše proběhlo bez komplikací. Díky OK Gelu!
L. H., Brno

Napište mi,nebo kontaktujte se přes uvedený web.

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravislaskou

Zlatý

Na jizvy je prý výborný i obyčejný vepřový sádlo (zkuste sehnat kvalitní domácí, je lepší než kupovaný) - kamarádka měla jizvu po slepáku, při hojení ji pořád promazávala a zatáhla se jí tak, že ani na chirurgii teď mnohdy nepoznají, že má slepák pryč. Hodně mu to mažte a snad se to zlepší, dětem se rány a jizvy hojí dobře...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.