Avatar uživatele
anonym

Trvalé následky

Zdravím všechny a poprosím Vás o odpověď.Stal se mi pr.úraz na 2 prstu PHK.Jedná se o tržnou ránu,která byla sešita 7 stehy a ta zanechala jizvu.Dá se to považovat,ta jizva,jako trvalý následek po úrazu?

Děkuji za odpověď.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kapka před 4997 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kapka

Jizva v obličeji se za trvalý následek považuje, konkrétně se jednalo o dítě, jizva na čele a u rtu, bylo uplatněno plnění, ale až po ustálení stavu /což bylo podle předpisů pojišťovny až tuším za dva roky/. Stačilo vyjádření obvodní doktorky. Ale třeba jizva na jazyku není prý vidět a tam by to pojišťovna /dle mínění doktorky/ neproplatila. Jizva na prstu ruky by asi jako estetická vada , při běžném pojištění, moc neprošla, ale zkusit zeptat se na pojišťovně můžete. V každém případě by vyplacení peněz nebylo hned, jak jsem psala výše.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Muzete hybat vsemi prsty bez omezeni?Pokud ano,tak se nedomnivam,ze je to trvaly nasledek,jizva casem vymizi.
Ja sama mam dve jizvy v obliceji po kousnuti vlcakem a vsimne si jich jen ten,kdo se diva pozorne.O plastice jsem neuvazovala,ne­ni duvod.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

jizva se jako trvalý následek nepočítá,jedině kdygby byla omezena citlivost či nehybnost prstů

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek