johana 56

Trvá konzervativní léčba zlomeniny krčku kosti stehenní déle než když je provedena operace?

Nejlepší odpověď
baghira

Fraktura proximálního femuru se řeší zásadně operací. Konzervativní léčba je zdlouhavá, komplikovaná a se značně nejistým výsledkem. Volí se pouze v případech, kdy stav pacienta vůbec nedovoluje operaci nebo u pacientů, kteří byli nepohybliví i před úrazem.

Další odpovědi
tazatelka

Pochopitelně. Každá konzervaticní léčba, na rozdíl od té invazivní, trvá mnohem déle.