Avatar uživatele
hapiky

Trump je president USA. Máme se bát, radovat, nebo nám může být ukradený?

Vypadá to, že mu ty jeho sliby zůstali hluboko pod kůži

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Kepler před 2624 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Podle mně byla volba Kačera Donalda sázka do loterie. Pro něj nehovoří nic, proti němu všechno: absolutní nezkušený diletant v politice, vyjadřuje se hrubě jako farmář. O jeho přirozené inteligenci dost pochybuju. Takto by se prezident chovat neměl. No uvidíme, co světu přinese, nebo odnese. Vše ukáže čas.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Můžeš se radovat, můžeš se i bát. Podle mne, neni třeba se bát Trumpa, spíše bycj měl strach z celkové politiky USA, Co s tím nový prezident udělá zatím ještě nikdo netuší. Můžeme jen doufat, že nás překvapí pokud možno příjemně. A to že je prezidentem už víme přece měsíc.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dubraro

Jsem mírným optimistou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

c je správně 🙂
„Politiku“ USA již léta netvoří prezident, ať říká/slibuje, co chce.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zvědavý

No, na tom projevu je vidět, že si ho psal sám :D ale myslím si, že je to vcelku inteligentní člověk. Je vůdčí typ a když už se do něčeho pustí, dá si záležet aby to udělal dobře. Nepochybuji, že rusové mají na jeho vítězství podíl, ale nemyslím že by byl rozhodující – co se volitelů týče, vyhrál drtivě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Smode

Může nám být ukradený. Nerozhoduje totiž o ničem a vždy říká jen to co je mu nadiktováno o řády bohatší stínovou vládou – to jen tak vypadá že si dělá co chce (divadýlko pro plebs). Jinak by se prezidentem nikdy nestal. Nebuďme naivní.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Bože Kepler, ještě tak, aby se tady k tomu vyjádřil „vymazlený“ djudju a třeba dysmas a já už fakt idu odevzdat lžicu, bo to nema cenu..

před 2624 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
orwell

Kepler: „…absolutní nezkušený diletant v politice, vyjadřuje se hrubě jako farmář. O jeho přirozené inteligenci dost pochybuju.“ Nechceš to vzít místo něj? „…volby vyhrál za pomoci Ruska. Putin jako stará struktura bolševiků je fikanej…“ Člověče, z tebe ta nenávist prýští všemi otvory. Na to, kolik ti je, už bys mohl mít trochu rozum. A teď do mě 🙂

před 2624 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

No co, jsou to jen moje názory a jsou založeny na pravdě. Nebo chceš zpochybňovat, že Putin byl agentem KGB ? A najednou je to demokrat, to snad nemyslíš vážně? A že Trump je diletant a sprosťák, to taky zpochybňuješ? Vždyť to po jeho inauguračním projevu píšou všechny významné listy. Člověče, otevři oči!

před 2623 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

SOUHLAS!

před 2624 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hapiky

Však víš, že právoplatný je až teď před chvíli.

před 2624 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Nejtrapnější je, že volby vyhrál za pomoci Ruska. Putin jako stará struktura bolševiků je fikanej…

před 2624 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek