Sádlokarton

Truck Simulátor 2013 apk.

Našel jsem si na internetu Truck Simulátor 2013 apk. a bylo tam, že je to nejlepší na telefon Samsung Galaxi Ace 2, který vlastním… Když jsem nainstaloval"" Zobrazila se mi stránka s nějakejma slovama a ukazuje mi to abych kliknul na čtvereček, a začne se mi něco stahovat… To se mi ovšem nestáhne, ale místo toho mi to napíše: stahování se nezdařilo) PROSÍM POMOCTE MI TI, KDO S TÍM MAJÍ ZKUŠENOSTI… (Děkuji za radu…)
Doplňuji:
Stahoval jsem z Google play… Na internetu jen našel…

Odpovědi
Bedy

Aplikace a hry stahujte výhradně z Google Play a ne odkudsi z internetu. Může se stát – a poslední dobou je to běžné – že si do mobilu nainstalujete vir.

Navrhuju prohledat Google Play, jestli tam ta hra není, pokud tam bude, tak stáhnout. Pokud ne, raději bych si nechal zajít chuť, protože by se to mohlo pěkně prodražit.

sdesigner

Tak to bude asi jedna z mnohych na uzitocnu aplikaciu hrajucich sa aplikacii ktorych je na GooglePlay velmi vela. vacsinou slubuju hry alebo skvely appku ale dostanes iba reklamy a viry. kasli na nu