Vasilcz

trubičky na LED neon

Omlouvám se ale nevim kam jinam tuto otazku polozit …
Na internetu je spousta navodu jak udelat ten „falesny“ neon pomoci nejakych LED diod…vetsinou to davaji do trubicky od propisky ae to mi pripadne maly, a kdyz najdu jiny navod tak tam neni popsany do jake trubice…shanim nejakou tu trubicku vhodnou na tento neon … nevite nekdo kde to muzu sehnat? diky moc

Nejlepší odpověď
inspektorcz

Já jsem slyšel, že to dávají do umělohmotných hadic na vodu. Těchto hadic je spousta barev, jsou průhledné i neprůhledné, mají různé průměry – malé i velké.
Požadovanou délku zakoupíte v každém obchodě pro kutily.