Wang

Trpíte mykózami?

Zlobí mne mykóza na jedné noze na kůži nártu – na malé ploše (není to ta nehtová). Co mám mazat? Četl jsem článek na: http://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/233616-kdyz-plisnim-zachutnaji-nase-nohy.html
ale žádnou mast tam neuvádějí. Poradíte?

Nejlepší odpověď
beer

Mám s tím neblahé zkušenosti, po samoléčbě s volně prodejnými léky a minimálními výsledky jsem stejně musel nakonec zajít k lékaři. Bylo mně vysvětleno, že není mykóza jako mykóza a spousta mně neznámých věcí, které pozná jen odborník.
Teď už je to konečně lepší.

Další odpovědi
hanny 2

Na kůži nártu jste mykózu pravděpodobně nezískal u bazénu,ve sprchách nebo z pantoflí na návštěvě /jak uvádí novinky/.Zkuste si koupit Canesten krém,Lamysil apod. – v lékárně Vám poradí.Pokud to nezabere,tak navštivte kožního lékaře.