salsa verde

Trpíte Bílou nemocí?

hlavní příznaky: noční evakuace potravin z ledničky do úst.

Nejlepší odpověď
anonym

Kdyby to bylo v anketách, odklikl bych jen strohé „ano“ a raději do komentáře nic kompromitujícího neuváděl.
Podle času vložení otázky bych typoval, že ty už asi trpíš pokročilým stadiem.
Doplňuji:
Teď to po sobě čtu a musím uvést na pravou míru, ne že by mne v noci honila mlsna, ale jako noční sova si někdy i v noci dělám kafe a sem tam zakousnu něco lehčího jako sušenky apod.
P.S. Takže před bílým sexem naštěstí ještě dávám přednost tomu reálně plnokrevnému.

Další odpovědi
tom004

Ne.V noci spím.

hanulka11

to mě zatím nepotkalo a doufám, že se to vyhne našemu domu

arygnoc

u nás se tomu říká bílej sex.

ano.
s Mírou.

anonym

Na to jsem moc lina vstat. Tak nevim , co je lepsi. Ta lenost , nebo ta nenazr… 🙂

  • iv-