kapka

Trpím prokrastinací a právě teď mám těžký záchvat. Co mám dělat?

Nejlepší odpověď
hanulka11

kapko, někdy je lepší věci odložit…ale nesmíš na ně pak zapomenout. Dneska je ale neděle a to je od slova nedělat ,tak si to užívej

Další odpovědi
oskar

Tak to je dost závažné onemocnění.V tomto případě je nejlepší odpočívat…
Doplňuji:
Přeji hezký pohodový den.

anonym

Prý nemoc…jenom další pokus o hloupou výmluvu u lidí kteří jsou příliš líní…

anonym

Vo co go ?? Mluvte – piste na me cesky !! 🙂

  • iv-

arygnoc

jejda, takových nás je.

tolik bych toho potřeboval udělat …

žolik

Já bych to nechala vyšumět,oukej.

Zdroj: žolík

kapka

Jenže já musím mít do pátku něco nutně hotový a je toho dost a v týdnu už to po práci rozhodně nestihnu. Takže si asi půjdu dát pár facek a dám se do toho. 🙂

hanulka11

tak to je jiná…dej se do toho budeš mít dobrý pocit, žes tu svou nemoc překonala ,já někdy taky raděj udělám milion jiných věcí než tu která"hoří" .Věř , že vím, že to není lenost. Ale barbakan to tak nemyslel …známe ho …rád žertuje.
Já bych měla žehlit, ale raděj půjdu na zahrádku.....hihihi

kapka

A to je právě ta potíž, to je právě ta prokletá prokrastinace. 🙂

anonym

Nechceš pomoct ? 😁

kapka

Pomoct s těmi úkoly nebo s tím fackováním? 😁