pekynka

Trpělivost růže přináší?

Máme zde vytrvalého Bumbesova příznivce, snad už ho přejde neustálé vkládání vulgarit.

Nejlepší odpověď
PostApMan

Těžko říct, lidé co si anonymně na internetu léčí své komplexy, trpící sebelítostí a pocitem méněcennosti bývají v tomto ohledu hodně vytrvalý.

jediná možnost jak mu v tom zabránit, je v nastavení webu uvalit na jeho IP adresu BAN. Tedy pro laiky – znemožnit mu přístup na web.
Doplňuji:
Pro burak: Pro příště už vím, že svojí oblíbenou přezdívku PostApMan mám nechat ve skříní, teď je ze mě akorát postapLAMA :D

Další odpovědi
9 řemesel

Těžko,těžko.Asi dá nový profil, nevychovanec.

anonym

jsem hodne trpelivy clovek,ale co je moc je moc,priklanim se k napadu od mostAplama,snad jsem nezkomolila jeho jmeno,nedat mu moznost se ptipojit
Doplňuji:
je ptala jsem se nedavno jak se projevuje narcis,diky bumbesovi to vim.

Bumbes

Tento výtečník už má i své vlákno na fóru:
http://forum.serial-pratele.cz/vi­ewtopic.php?f=27&t=­537
To by člověk nevěřil, jak je někdo chorobně vytrvalý.
Doplňuji:
Jen tak nevině odepsal Miláček Chandler mým jménem na 7 inzerátů (v celkové hodnotě 190150,– Kč) a v duchu své inteligence se mi k tomu vítězoslavně přiznal v e-mailech, čímž spáchal trestný čin „Stalking“ a bude na něj podáno trestní oznámení.